Blog

Arnavutça

                                                  BİREBİR ORJİNAL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Çeviri hizmetleri oldukça ciddi ve hassas bir alana hitap etmektedir. Her dilin farklı bir mizaha sahip olması yönüyle Arnavutça dilinin sadece öğrenilmesi yeterli olmamaktadır. Bu nedenle bünyemizde faaliyet gösteren tercümanlarımız, ana dili kadar bu dile hâkim olmakta ve hiçbir detay atlanmadan çalışmalar yürütülmektedir. Birçok projede yer alınarak alanında kendini ispatlamış uzman tercümanlar eşliğinde çalışılmaktadır. Çeviri hizmetleri, uzun deneyimler gerektiren ve bu deneyimler sonucunda kusursuz bir konuma gelinen bir meslek olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sebep ile müracaat edilecek çeviri bürolarının seçilmesi konusunda itinalı davranılması önerilmektedir. Mağdur olmamanız ve zaman kaybı yaşamadan istediğiniz hizmete kavuşabilmeniz için seçici olmak her zaman kazandırmaktadır.

Birçok çeviri alanı mevcut olmakta ve aynı zamanda yüzlerce dilin çevirisine ihtiyaç duyulmaktadır. Tercüman kadrosunda geniş kapsamlı hizmetler veren ve belirli birkaç dilden ziyade Osmanlıcadan Hollandacaya, Arnavutça dilinden Azerice diline kadar tüm dillerde bilgi ve tecrübe sahibi olan çeviri büroları bulunmaktadır. Çalışmalarında titiz ve dakik ekip kadrosu ile hep daha iyiye gitme vizyonu üzerinden hareket edilmektedir. Uluslararası platformda düzenlenen canlı organizasyonlar veya kısa süreli gizli toplantılar için ardıl çeviri hizmetleri, yurtdışı seyahatleriniz için gerekli resmi evrakların çevirileri, akademik çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz çeviri hizmetleri ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda ve dilde kaliteli tercüme hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Belirli bir süre zarfı gerektiren çeviri hizmetleri için çeviri büroları ile iletişime geçerek mail yolu ile istediğiniz metnin, istediğiniz dile çevrilmesini belirtebilirsiniz. Tercüme hizmetleri için özel veya resmi belgelerinizin gizliliğine tabi kalınarak asla mağdur edilmemeniz için birtakım kurallara sadık kalınmaktadır. Çeviri büroları tercih yaparken istediğiniz her konuda bilgi almanız ve çevrilmesi istenen Arnavutça, Almanca, İngilizce veya diğer diller konusunda geniş kapsamlı bilgilere erişmeniz mümkün olmakta ve müşterilerin önem verdiği konulara hassasiyet ile yaklaşılmaktadır. Seçim yapılacak tercüme bürolarının tarihçesini biraz olsun araştırmanız, kaliteli hizmetler alabilmeniz için faydalı olmaktadır. Onay gerektiren çevirilerde onaysız işlem yapılmamakta ve üstlenilen hizmetler imza ve kaşe ile desteklenmektedir.