Çağlayan Tercüme Bürosu

Çağlayan tercüme bürosu, çeviri hizmetleri için yararlanabileceğiniz bir firmadır. Firmamız size her türlü tercüme konusunda destek sunarak farklı dillerin Türkçe metinlerine kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Bunun yanı sıra farklı diller arasında da tercüme yaptırabilirsiniz. Çağlayan tercüme bürosu olarak son derece deneyimli ve eğitimli bir kadroya sahibiz.

Kadromuz farklı dillerde ve alanlarda uzmanlaşarak sizin her türlü çeviri ihtiyacınıza cevap verir. Sıfır hatayla yapılan çeviriler sayesinde resmi kurumlarda ya da günlük işlerde kullanacağınız metinlerin çevirisini kolayca edinebilirsiniz.

Çağlayan Tercüme Ofisi

Çağlayan tercüme ofisi, size online olarak da hizmet verir. İnternet sitemiz üzerinden evraklarınızı ve belgelerinizi bize ileterek çevirilerinizi belirlenen sürede yine internet üzerinden teslim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo ile teslimat seçeneği de vardır. Çağlayan tercüman desteği sayesinde hatalı çevirinin yol açacağı riskleri de önleme şansınız olur.

Hatalı çeviriler çoğu zaman bazı işlerinizin aksamasına neden olur. Yaptırdığınız yanlış çeviriler nedeniyle işleriniz aksayabilir ya da önemli bir başvuruyu kaçırabilirsiniz. Bu nedenle tercüman desteği alacağınız yeri seçerken son derece titiz davranmalısınız. Glovega Tercüme Bürosu bu konuda tercih edebileceğiniz en doğru adrestir.

ÇAĞLAYAN TERCÜME HİZMETLERİ

Çağlayan tercüme hizmetleri; hukuk, tıp gibi birçok farklı alanda yapılır. Bu nedenle her ihtiyaç duyan Glovega Tercüme Bürosundan destek alabilir. Çağlayan yeminli tercüman kadromuz size her konuda en iyi hizmeti vererek iş, eğitim gibi farklı alanlardaki süreçlerinizi daha kolay hale getirir.

Farklı Dillerde Tercüme Desteği

Farklı dillerde tercüme desteği sayesinde farklı ülkelerde ticari faaliyetlerinizi yürütebilir, eğitim için başka ülkelerdeki okullara kolayca başvurabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’deki lise, üniversite ve daha üst seviyedeki eğitim kurumlarındaki ödevleriniz ve farklı projeleriniz için de dil desteğine ihtiyacınız olabilir. Çağlayan yeminli tercüman hizmetini de Glovega güvencesiyle alabilirsiniz. Yurt dışındaki ya da Türkiye’deki herhangi bir kuruluştan belgelerinizin yeminli tercüman tarafından onaylanması istenirse firmamıza ulaşmalısınız.

Farklı Konularda Tercüme Desteği

Farklı konularda tercüme desteği sunduğumuz için farklı metin ve belgeler için bize ulaşabilirsiniz. Yabancı dilden Türkçeye çevrilmesini istediğiniz bir metinde konunun ne olduğunun çok fazla önemi yoktur. İngilizce, Türkçe, Arapça, Rusça ve Almanca gibi farklı diller arasında yapılacak karşılıklı çeviriler için de Glovega doğru adrestir.

Onaylı Tercüme Hizmetleri

Onaylı tercüme hizmetleri, belgelerin noter ya da farklı kanallardan onaylanması gereken durumlarda sunulur. En çok talep gören hizmetlerden biri noter onaylı tercümedir. Bunun yanı sıra apostil ve konsolosluk onayı da alabilirsiniz. Bu hizmetleri ekibimizden aldığınız takdirde işlemlerinizi çok daha kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

Apostil Onayı

Apostil onayı, belgelerin yurt dışında da geçerli olmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak alınması zor bir onay olan apostil onayını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Apostil onayı alınması için belgelerinizin ilk önce noterden onaylanması gerekir. Ardından noterin bağlı olduğu kaymakamlık ve valilik aracılığıyla onaylanması da gerekir. Tüm bu süreçler tamamlanmadan apostil onayı alınması mümkün değildir.

Noter Onayı

Yurt dışındaki kurum ve kuruluşlar sizden belgelerin noter onayı içerecek şekilde düzenlenmesini isteyebilir. Bu nedenle bizden teslim aldığınız çevirileri notere onaylatmanız gerekir. Bunun yerine tüm süreçleri sizin adınıza biz yürütebiliriz. Noter onaylı çeviri talep etmeniz halinde tüm süreçler sizin adınıza yürütülür. Burada size tek düşen ilgili kurumlara evrakları teslim etmektir. Çağlayan tercüme bürosu olarak sizlere geniş bir dil ve konu skalasında hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan ve internet üzerinden bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.