Levent Tercüme Bürosu

Levent tercüme bürosu hizmetimiz sayesinde istediğiniz kalitede çeviriye ulaşmanız ve gerekli durumlarda kullanmanız mümkündür. Çeviri hizmetinden hem resmi işlemlerde hem de iş ve eğitim sürecinde yararlanılır. Bu sayede hiç bilmediğiniz dildeki bir metinde, başvuru formunda, resmi evrakta neler yazdığını öğrenebilirsiniz. Glovega Tercüme Bürosu olarak farklı ihtiyaçlara çözüm üreten çeviri desteğimiz, her zaman profesyonel bir şekilde sunulur. Metinleriniz ilgili oldukları alanda mevcut teknik terimler kullanılarak çevrilir. Böylece hatalı çeviriden kaynaklanan problemlerle karşılaşmazsınız.

Levent Tercüme Ofisleri

Levent tercüme ofisinde farklı dillerdeki çeviriler için destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra tıbbi, hukuki gibi farklı konular üzerine çeviriler ile ödevlerinizi, tezlerinizi ya da araştırmalarınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yabancı bir ülkeye yerleşme planı olanlar başvuru aşamasında gerekli olan tercüme desteğini Glovega Tercüme Bürosundan alabilir. Sadece yazılı çevirilerde değil sözlü tercümelerde de hizmetlerimizden yararlanma şansınız vardır. Toplantılarınız, konferanslarınız ve kongreleriniz öncesi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sözlü çeviri simultane ve ardıl olacak şekilde iki farklı şekilde yapılır. Simultanede, çeviri konuşmayla aynı anda ilerler. Ardılda ise konuşmacının durakladığı yerlerde tercüman devreye girer. Levent tercüman kadromuzda yer alan profesyonel tercümanlar sayesinde uluslararası katılımcıların yer aldığı toplantılar, konferanslar düzenlemek daha kolay hale gelir.

LEVENT TERCÜME HİZMETİ

Levent tercüme hizmetinde resmi olarak geçerliliği olan evraklar edinmek de mümkündür. Resmi olarak geçerli olan çevirilerin yeminli tercümanlar tarafından yapılması gerekir. Bunun yanı sıra Türkiye’de resmi olarak tanınan bir belgenin yurt dışında da geçerli hale gelmesi için apostil ve konsolosluk onayı gerekir. Levent yeminli tercüman ekibimiz bu tür belgelerin çevirilerini gerçekleştirerek imzalar ve mühürler. Bazı belgelere damga da vurulması gerekebilir. Glovega Levent Tercüme Bürosu ilgili kurumların talebine uygun şekilde belgelerinizi düzenleyip onaylar.

Levent Yeminli Tercüme

Yeminli tercümanlar noter tarafından onaylanarak görevlerini sürdürürler. Bu kişilerin belirli bir bilgi ve birikime sahip olması gerekir. Her şeyden önce tercümanlık eğitimi almaları şarttır. Aynı zamanda yeminli olarak hizmet vermeye başlamadan önce belirli bir süre deneyim elde etmeleri de önemlidir. Bazı kurum ve kuruluşlar sizden belgeleri yeminli bir tercümana çevirtmenizi isteyebilir. Bu durumda hemen bize ulaşarak istediğiniz süre içerisinde belgelerinizi teslim alabilirsiniz.

Levent Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı olarak tercüme yaptırmak isteyenler çeviriyi yaptırdıktan sonra notere gitmek zorunda kalır. Bu durum ciddi zaman kaybına yol açar. Glovega size noter onaylı tercüme hizmeti vererek zamanı daha tasarruflu şekilde kullanmanızı sağlar. Noter onayı resmi kurumlarda olan işlemleriniz için sizden talep edilebilir. Yurt dışında devam eden bir mahkemeniz varsa gerekli durumlarda farklı diller arasında tercüme yaptırabilirsiniz.

Levent Tıbbi Tercüme

Tıbbi tercüme en sık başvurulan hizmetlerden biridir. Tıbbi terimler Latince olduğu için anlaşılması ziyadesiyle zordur. Buna bir de metinde kullanılan diğer kelimelerin de İngilizce olması eklenince tıbbi metinleri anlamak daha zor olur. Hatasız olarak yapılan çeviriler için tıp alanında uzmanlaşmış tercümanlara ihtiyaç vardır. Profesyonel tercümanlarımız size farklı dillerde en iyi hizmeti verir.

Levent Hukuki Tercüme

Hukuki tercümeler özellikle mahkeme süreçlerinde ve yaşadığınız diğer uyuşmazlıklarda kullanılır. Örneğin yurt dışında bir ürünün alım-satımı konusunda yaşadığınız sıkıntılar, boşanma davaları gibi durumlarda hukuki tercümeye ihtiyacınız olur. Yasal bir metni tercüme etmek hukuk alanında bir bilgi sahibi olmayı da gerektirir. Uzman tercümanlarımız size hatasız şekilde belgeleri teslim eder. Levent tercüme bürosu olarak size her dilde ve farklı alanlarda en iyi hizmeti sunmaktayız.