Sarıyer Tercüme Bürosu

Sarıyer tercüme bürosu olarak hizmetlerini geniş bir kitleye ulaştıran ekibimiz, son yılların artan kaliteli çeviri talebini karşılamayı amaçlar. Tercüme ve tercümanlık mesleğini yapmak isteyenlerin dört yıllık bir eğitim sürecini tamamlaması gerekir. Aynı zamanda bir dili en ince ayrıntılarına kadar bilenler de çeviri hizmeti sunabilir.

Sarıyer tercüme bürosu, günlük konularda yapılacak bir çeviri ile uzmanlık gerektiren konulardaki farklılıkların bilincindedir. Bu nedenle uzmanlık gerektiren konularda alanında deneyimli ve gerekli eğitimi almış kişilerin hizmet sunması gerekir.

En çok tercüme talebi İngilizce, Arapça ve Almanca dilleri için alınır. Arapçadan Türkçeye olan çeviri talepleri çoğunlukla Türkiye’de yaşayan Arap ülkeleri vatandaşlarından gelir. Bunun yanı sıra yurt dışına çıkacak olan kişiler de en çok İngilizce ve Almanca çeviri talebinde bulunur.

Glovega Tercüme Bürosu olarak her türlü çeviri desteğini sunduğumuz için farklı konulardaki ihtiyaçlarınızda da ofisimize başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda online olarak da çeviri taleplerini bize iletme şansınız vardır.

Sarıyer Tercüme Bürosu Hizmetleri

Sarıyer tercüme bürosu hizmetlerinin kapsamı talebinize göre şekillenir. Talep aldığımız konular hukuk, sağlık gibi alanlarda resmi belge talepleri ve akademik çevirilerdir. Bunun yanı sıra sözlü olarak günlük diyaloglarda, çeşitli organizasyonlarda, hastanelerde çeviriye ihtiyaç duyulur.

Tercüme hizmetinden yararlanmak isteyenlerin sık yaptıkları hatalardan biri kendi bilgileriyle çeviri yapmaya çalışmaktır. Bunun yanı sıra dil bilgisine güvenilen kişilere de çeviri talepleri iletilebilir. Ancak profesyonellik gerektiren konularda böyle yöntemlere başvurmak son derece yanlıştır. Profesyonel Sarıyer tercüman kadromuzdan destek almak sizin için en iyi yoldur.

SARIYER TERCÜME OFİSLERİ

Sarıyer tercüme ofisleri arasında hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkaran bir firmayız. Her geçen gün genişlettiğimiz hizmet kapasitemiz sayesinde siz de en iyi desteği alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Resmi kurumlarla olan işlemlerinizi kısa sürede tamamlarsınız.
  • Akademik metinlerde anlam kayması olmadan çeviri desteği alabilirsiniz.
  • Toplantılarınız, konferanslarınız sırasında tüm konuklarınızın rahat iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.
  • Yasal süreçlerde hakkınızı kolayca arayabilirsiniz.

Sarıyer Yeminli Tercüme

Sarıyer yeminli tercüme hizmetinden resmi kurumlar için yararlanabilirsiniz. Bazı kurumlar sizden yeminli tercüman tarafından çevrilmiş belgeler isteyebilir. Bu nedenle belgelerin yeminli tercümanlar tarafından önce çevrilmesi ardından imzalanması gerekir. Kurumdan kuruma değişmekle birlikte bazı kurumlar sizden noter onayı da talep edebilir. Sarıyer yeminli tercümanlarımız tarafından çevrilen belgelerin noter onayı da firmamız tarafından alınır.

Sarıyer Onaylı Tercüme

Sarıyer onaylı tercüme hizmeti kapsamında apostil onayı da alınmalısı gerekebilir. Türkiye’de bulunan resmi kurumlardan alınan belgeler, yurt dışında geçerli değildir. Bu belgelerin yurt dışında geçerli olması için apostil onayı alınmalıdır. Apostil onayı sayesinde belgelerinizi yurt dışındaki kurumlarda da kullanabilirsiniz. Apostil onayından önce belgeler noterlikten ve kaymakamlıklar tarafından onaylanır. Ardından konsolosluklar tarafından apostil onayı verilir. Apostil onayı istenen belgelerin yeminli tercümanlar tarafından çevrilmesi gerekir.

Sarıyer Yazılı ve Sözlü Tercüme

Sarıyer yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri, Glovega Tercüme Bürosu hizmetlerinin geniş manadaki ifadesidir. Sözlü tercüme ile uluslararası katılımlı bir etkinlik düzenlenebilir. Simultane, ardıl ve diyalog çevirileri sayesinde dilini hiç bilmediğiniz kişilerle rahatlıkla anlaşabilirsiniz.

Yazılı tercüme kapsamına; akademik metinler, edebi eserler, sağlık raporları ve daha çok sayıda belge girer. Sarıyer tercüme ofisimizden hizmet almak, herkes için bir ayrıcalıktır. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak için bize çevrilecek belgeleri online ortamda gönderebilirsiniz. İngilizce, Almanca, Rusça gibi farklı dillerde hizmet veren   her zaman memnuniyet verici sonuçlar ortaya çıkarır.