Ümraniye Tercüme Bürosu

Ümraniye tercüme bürosu hizmeti ile farklı dillerde evrak, metin ya da konuşmaların çevirisini yaptırabilirsiniz. Büromuzda farklı dillerde hizmet verilir. İngilizce, Rusça, Almanca ve Arapça başta olmak üzere pek çok dilde hizmet veren Glovega Tercüme Bürosu size her zaman hatasız şekilde iş teslimi yapar. Ümraniye tercüme ofisi olarak faaliyet gösteren firmamızda görev yapan profesyonellerin her biri kendi alanlarında uzmandır.

Ümraniye Tercüme Bürosunda Hangi Hizmetler Verilir?

Ümraniye tercüme bürosunda verilen hizmetler oldukça çeşitlidir. Standart çevirinin yanı sıra tıbbi, hukuki metinler ya da sözlü çeviriler için de bize ulaşabilirsiniz. Glovega Tercüme Bürosu olarak dil skalamız oldukça geniştir. Farklı dillerde yaptıracağınız çevirileri dilerseniz onaylı olarak da teslim alabilirsiniz. Ümraniye yeminli tercüman ekibimiz resmi evraklarınızı imzalayarak ve mühürleyerek geçerli bir yapıya kavuşturur. Noter ve apostil onayı hizmeti de tarafımızdan sağlanır. Talebiniz halinde ilgili evraklar size kargo aracılığıyla gönderilir. Kargo için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

HİZMETLERİNİZDEN HANGİ DURUMLARDA YARARLANABİLİRİM?

Ümraniye tercüme bürosu hizmetlerimizden yararlanmak için illaki resmi bir evrak işinizin olmasına gerek yoktur. Günlük hayatta karşılaştığınız ve Türkçesini merak ettiğiniz metinler için de böyle bir destek alabilirsiniz. Ümraniye tercüman ekibimiz size sözel çevirilerde de yardımcı olur. Simultane çeviri ihtiyacı duyduğunuz toplantılarınız, konferanslarınız için size yardımcı olmaktayız.

Yurt Dışı Giriş-Çıkış Sırasında Gereken Evrakların Çevirileri

Yurt dışı giriş-çıkış sırasında gereken evrakların çevirileri konusunda zorlandığınızda Glovega Tercüme Bürosu’ndan destek alabilirsiniz. Bazen kendiniz çeviriyi yapmaya çalıştığınızda anlam kaymasına yol açabilir ya da bambaşka manaya gelecek bir ifade kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çok önemli bir iş teklifini ya da başvuru süresini kaçırabilirsiniz. Bu nedenle her zaman profesyonel çeviri hizmetlerinden yana seçiminizi yapmalısınız.

Tez-Makale Çevirileri

Tez-makale çevirileri bazen oldukça zorlayıcı olabilir. Makalesini farklı bir dilde yayınlatmak isteyenler ya da abstract kısmını hazırlamakta zorlananlar, tercüme büromuzun profesyonel kadrosundan destek alabilir. Bunun yanı sıra makalenizde, tezinizde kullanmanız gereken yabancı bir kaynak olduğunda ve bunun çevirisine ihtiyaç duyduğunuzda doğru adres her zaman Glovega Tercüme Bürosu’dur.

Okul veya İş Başvuruları

Okul veya iş başvuruları için sık sık tercüme desteğine ihtiyaç duyulur. Size teslim edilen belgeleri hatasız şekilde doldurabilmek, sizden istenilen evrakları gerekli yerlere onaylatabilmek için profesyonel bir çeviri desteği almanız şarttır. Bu sayede iş ya da okul başvurularınızın kabul edilme ihtimali daha fazla artar.

Mahkeme Başvuruları

Mahkeme başvuruları özellikle evlenme ya da boşanma gibi durumlarda söz konusu olur. Bunun yanı sıra yurt dışındaki mahkemelere karşı kendini savunmak zorunda olanlar ya da Türkiye’de devam eden davalarını yürütmekte zorlanan yabancılar, çeviri hizmeti almalıdır. Bu hizmetten sanık ya da tanıkların avukatları da yararlanabilir. Böylece daha etkili bir savunma mümkün hale gelir. Ümraniye tercüme bürosu olarak hukuki çevirileri sorunsuz bir şekilde size iletmekteyiz.