Beyoğlu Tercüme Bürosu

Beyoğlu tercüme bürosu farklı dillerde çeviri hizmeti verir. Çeviri hizmetinin yanı sıra çevirileri içeren belgelerin onaylatılması da hizmetlerimiz arasındadır. Glovega Tercüme Bürosu olarak geniş kapsamlı hizmet seçenekleri sunarak size gerekli desteği sağlamaktayız. Beyoğlu tercüme bürosu, alanında deneyimli tercümanlara sahip olan bir firmadır. Bu nedenle sözlü, yazılı ya da farklı bir biçimde çeviri ihtiyacınız olduğunda hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

Tercüme her zaman hak ettiği önemi görmeyen bir hizmettir. Bunun nedeni insanların hatalı çevirilerin nelere mal olacağını bilmemesidir. Özellikle resmi işleriniz söz konusu ise kesinlikle profesyonel destek almalısınız.

Beyoğlu Tercüme Ofisi

Beyoğlu tercüme ofisimizden her türlü çeviri için destek alabilirsiniz. Firma olarak size farklı dil alternatifleri sunmaktayız. İngilizce, Arapça, Almanca ve Rusça gibi farklı dil seçenekleri sayesinde farklı ülkelerde olan ticari ilişkilerinizi kolayca yürütebilir; eğitim için başka ülkelerden kolayca kabul alabilirsiniz. Glovega Tercüme Bürosu her zaman alanında deneyimli profesyonellerle çalışır. Bu sayede yurt dışındaki işleriniz için gereken tercümeleri hatasız bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Beyoğlu Tercüme Bürosu Hizmetleri

Beyoğlu tercüme bürosu hizmetleri arasında; yazılı, sözlü, onaylı gibi farklı seçenekler vardır. Bu seçeneklerin yanı sıra farklı uzmanlık alanlarını ilgilendiren konulardaki metinlerin de çevirisi yapılabilir. Beyoğlu tercüman kadromuz, spesifik konularda uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Aynı zamanda yeminli tercümanlarımız da her zaman sizin için en iyi hizmeti verir. Yapmanız gereken hizmet almak istediğiniz belgeyi, metni bize iletmek ya da yazılı olmayan tercümelerle ilgili taleplerinizi iletmektir.

Beyoğlu Yazılı Tercüme

Beyoğlu yazılı tercüme; yazılı belgelerin çevirilerini içerir. Yazılı belgeler; başvuru formları, mahkeme dokümanları, transkript gibi farklı belgeler olabilir. Yazılı tercümeler akademik amaçlı da olabilir. Tez, ödev, proje ve araştırmalar için farklı dilde yazılmış metinlerin Türkçeye ya da Türkçe metinlerin farklı bir dile çevrilmesi gerekebilir. Yazılı tercümeler mahkeme tutanaklarıyla, vekâletnameyle ve farklı bir konuyla ilgili de olabilir. Beyoğlu yeminli tercüman kadromuz sayesinde resmi belgelerinizi istenilen kriterlere uygun bir hale getirebilirsiniz. Acil tercüme ihtiyacınızda da ekibimize başvurabilirsiniz. Çevirileriniz istediğiniz sürede size teslim edilir.

Beyoğlu Sözlü Tercüme

Beyoğlu sözlü tercüme; konferanslar, kongreler ya da farklı organizasyonlar için size yardımcı olan bir hizmettir. Büyük çaplı organizasyonlar sırasında simultane olarak konuşmalar tercüme edilebilir. Aynı zamanda basın toplantıları, iş yemekleri söz konusu olduğunda ardıl çeviriler de yapılabilir. Konuşmacıların ifade ettikleri konuların konuklar tarafından net bir şekilde anlaşılması, sadece profesyonel bir çeviri ile mümkündür. Her zaman kelime ve cümleleri doğru şekilde katılımcılara aktaran tercümanlarımız sayesinde herkesin memnun kalacağı bir organizasyon mümkün hale gelir.

Beyoğlu Onaylı Tercüme

Beyoğlu onaylı tercüme resmi kurumların sizden talep ettiği şekle uygun hale getirilerek yapılır. Glovega tercüme bürosunda görev yapan yeminli tercümanlar, imzalı ve mühürlü olarak size belgelerinizi teslim eder. Bunun yanı sıra noter ve apostil onayı gibi işlemler de resmi belgeleriniz için gerçekleştirilir. Bu sayede doğrudan belgelerinizi ilgili kurumlara teslim edebilir ve fazladan vakit kaybetmeden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Apostil onayı ile yurt içinden alınan belgelerin yurt dışında da geçerli olması sağlanır. Bu onay işlemi yurt içinde de yapılabilir. Yani farklı bir ülkeden aldığınız belgenin Türkiye’de geçerli olması için apostil onayına ihtiyaç vardır. Bazı kurumlar her iki onayı birden isteyebilir. Bunun yanı sıra apostil onayı öncesinde noter onayı ve ardından vali-kaymakamlık onayı gerekir. Tüm bu onay süreçleri ekibimiz tarafından tamamlanır. Beyoğlu tercüme bürosu hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.